Via DoelShop donaties ontvangen. Dat is een mooie vorm van fondsenwerven. Het werkt zo: Mensen doneren gratis aan jouw goede doel door te winkelen bij alle aangesloten webshops. Zij hoeven alleen maar op een webshop te klikken en daar een aankoop te doen. De webshops betalen de donatie. Het kost jouw donateur dus niks. Daar wil je toch meer van weten? Meld je aan voor het webinar Haal meer donaties op via DoelShop op 5 september.

Je kunt binnen een minuut jouw doel registeren op DoelShop. Maar hoe kun je zoveel mogelijk donaties ophalen? Dat gaat initiatiefnemer Erwin Klomp op 5 september allemaal vertellen.

Al bijna 600 goede doelen krijgen via DoelShop donaties. Erwin: “DoelShop geeft donaties over alles wat men online kan bestellen en boeken. Zo levert het overstappen van zorgverzekering gemiddeld al €30 donatie op, daarnaast leveren hotelboekingen, vakanties, telefoonabonnementen, energiecontracten leuke donaties op. Bijvoorbeeld, de hoogste donatie uit één boeking is €638 geweest.”

Hoeveel donaties je kunt ontvangen is afhankelijk van de boodschap die je jouw achterban meegeeft. Promotie is belangrijk. Erwin Klomp geeft tips om van jouw deelname aan DoelShop een succes te maken.

Alvast een preview. Net als bijna alle andere vormen van fondsnewerving, begint ook promotie van DoelShop bij je warme contacten. En van sommige weet je vast wel wie vaker online winkelt. Moedig deze mensen aan om via DoelShop te winkelen. En blijf dat herhalen.

Het is nu de perfecte tijd om jouw warme contacten te attenderen op de mogelijkheden van Doelshop. November en december zijn populaire periodes om te winkelen. Denk aan Sinterklaas, Black Friday, Cyber Monday, Kerst en Oud & Nieuw. Als je nu je achterban gaat mobiliseren om via DoelShop die aankopen te doen, heb je al snel extra inkomsten.

Het webinar is op 5 september en start om 20:00. Meer informatie over het webinar vind je hier. Aanmelden voor het webinar kan ook direct via deze link. 

 

Tekst: redactie Partin | 21 augustus 2024
Foto: www.linkedin.com/in/erwinklomp/