Moeder Natuur maakt foutjes. In afgelegen arme gebieden krijgen die niet de hulp die nodig is, armoede staat dat zeer in de weg. Ook gevolgen van ongelukken (brandletsel) en slechte hygiëne belemmeren sterk.
In samenwerking met overheden worden kinderen actief opgespoord en behandeld. Er is een breed medisch spectrum waarbinnen hulp geboden wordt. Alles wordt door uitsluitend Vietnamese medewerkers verricht. Onder het motto ”Deskundigheid is er maar zit niet op de juiste plek” faciliteert de organisatie dat. En maakt behandeling voor de armsten kostloos.
Naast behandeling worden ook lokale artsen on-the-job bijgeschoold. Experts uit Hanoi helpen ter plekke de zwaarste gevallen. Zo nodig gaan die mee naar Hanoi.
Impact bestaat uit het letterlijk kunnen bereiken en volgen van onderwijs. Ook uiterlijk verstotenen keren daarin terug. Het gaat erom de drop-outs weer terug te brengen op de plek van gezonde kinderen. Dat is de kerm van de missie.

Dit project 100-Handen behelst het bijscholen van revalidatie centra op gebied van heupherstel. Deze werken nauw samen met de hospitalen in de remote area.
Het bovenbeen bot past niet goed in de heupkom. Oorzaken zijn zeer diverse, voornamelijk aangeboren. De chirurgie is zeer specialistisch. We hebben momenteel hulp vanuit een ervaren chirurg in het gebied DaNang. 800 kM zuidelijk van Hanoi. Daarnaast contact met een Nederlandse chirurg, specialist op gebied van de ”Ganz-osteotomie””.
Behandeling is één, revalidatie twéé. Als regel langdurig. We proberen kinderen zeer vroegtijdig te traceren en te behandelen. Dat geeft het beste herstel.